[flag bg=”#31a9de”] 1. Zleć sprawę ekspertom [/flag]  [flag bg=”#31a9de”] 2. Skorzystaj z pomocy lekarskiej [/flag]

Wypadek autobusowy w Anglii, Wypadek kolejowy w Anglii, Wypadek w taksówce w Anglii

(Wypadki komunikacyjne)

[divider]

Wypadki komunikacyjne (autobus, pociąg, taksówka) zdarzają się choć nie tak często jak inne wypadki drogowe np. wypadek samochodowy w UK, niemniej mogą mieć równie nieprzyjemne skutki. Wypadki autobusowe są głownie choć nie tylko spowodowane przewrotem autobusów (autokarów) na dłuższych trasach, w ruchu miejskim zaś wymuszeniami pierwszeństwa ze strony innych uczestników ruchu.  Zmniejszą ochroną pasażera (brak pasów bezpieczeństwa w większości autobusów i pociągów), nie spowodował  zmniejszenia oczekiwań pasażerów względem ich bezpieczeństwa.

 

 

Firmy transportowe mają obowiązek świadczenia odpowiednich standardów bezpieczeństwa względem swoich pasażerów, niemniej takie przypadki jak niesprawny pojazd czy niekompetentny, zmęczony kierowca mogą być przyczyną wypadków za które pasażerowie mogą się starać o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Może to być staranie indywidualne lub grupowe. W przypadku odszkodowań grupowych poza szukaniem sprawiedliwości w postaci odszkodowania, można uzyskać pomoc psychiczną w postaci podzielenia się doświadczeniem z innymi a tym samym zmniejszenia stresu związanego z wypadkiem.

 

W przypadku gdy mieliśmy wypadek autobusowy, wypadek kolejowy bądź wypadek w taksówce w UK powinniśmy:

 

[dropcap1]1 [/dropcap1] Skontaktować się z grupą polskich ekspertów.  Niezwłoczny kontakt z naszym zespołem ekspertów pozwoli na rozpoczęcie postępowania o odszkodowanie bez opóźnienia czasowego, które może powodować zaginięcie dowodów czy inne niedopilnowanie procedur. Nasz zespół dysponuje szeregiem specjalistów z różnych dziedzin związanych z wypadkami oraz odszkodowaniami za nie, którzy doradzą oraz załatwią wszelkie formalności. W przypadku wątpliwości zalecany jest kontakt z firmą Optimal Claim, specjalizującą się w sprawach odszkodowań na terenie Anglii od wielu lat. Firma ta  udziela niezbędnych porad jak również zajmuje się kompleksową obsługą sprawy. Specjaliści oferują pomoc w języku polskim jak również działają w najlepszym interesie swojego klienta.

[dropcap1]2 [/dropcap1] Skorzystać z pomocy lekarskiej na miejscu (w przypadku poważniejszych obrażeń) lub w najbliższej przychodni (surgery) nawet jeśli nie odczuwamy żadnych dolegliwości zaraz po wypadku. Wizyta u swojego lekarza rodzinnego GP lub w szpitalu na oddziale intensywnej opieki lekarskiej (Accident and Emergency) pozwoli wyłapać ewentualne dolegliwości, które mogłyby się pojawić w późniejszym okresie czasu.

[info_box title=”INFORMACJA”] Drobne stłuczenia, bóle mięśniowe czy zadrapania również kwalifikują się do wypłaty odszkodowania (z tytułu uszczerbku na zdrowiu). [/info_box]

[divider]

Wypadek autobusowy w Anglii, Wypadek kolejowy w Anglii, Wypadek w taksówce w Anglii

– ZGŁASZANIE WYPADKU –

[button_small color=”white” url=”http://optimalclaim.co.uk/zglos-wypadek/1″] Zgłoś wypadek komunikacyjny w UK [/button_small]

  • Please prove you are human by selecting the car.
Call Now Button