UK odszkodowania to profesjonalny zespół polskich specjalistów zajmujących się nie tylko odszkodowaniami wypadkowymi ale również innymi aspektami prawnymi na terenie Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom usług na najwyższym poziomie i dlatego stawiamy duży nacisk na komunikację z naszymi klientami.

Należymy do grupy Optimal Claim – doświadczonej w uzyskiwaniu rekompensat oraz działającej sukcesywnie w tej branży firmie od wielu lat. Nasza grupa jest regulowana prawnie przez brytyjską radę adwokacką, co również potwierdza jej rzetelność.

Wprowadzając najwyższej jakości usługi zadbaliśmy także o nasze zaplecze w postaci doświadczonych prawników angielskich, którzy dobrze znają tutejsze prawo i tym samym w efektywny sposób wspomagają nas i naszych klientów. Dlatego również zawsze walczymy dla naszych klientów o najwyższe sumy odszkodowań.

Celem naszej firmy jest nie tylko uzyskiwanie odszkodowań lecz również efektywne propagowanie bezpieczeństwa na drogach, w pracy i innych miejscach użyteczności publicznej. Przejawia się to m.in. poprzez współpracę z innymi firmami w branży prawniczej jak również zmniejszenie ilości występowania nieszczęśliwych wypadków.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Bo jesteśmy skuteczni! W naszym zespole oprócz polskich ekspertów działają również doświadczeni brytyjscy prawnicy, którzy dzięki doskonałej znajomości tutejszego prawa w efektywny sposób wspomagają naszych klientów. Dlatego jesteśmy w stanie wywalczyć najwyższe sumy odszkodowań.

Nasze zalety:

[icon_list type=”okay”]
  •  obsługujemy klientów 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • mówimy po polsku, litewsku, łotewsku i rosyjsku
  • świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz prawa pracy
  • nie mamy ukrytych opłat, stosujemy prostą zasadę „nie wygrasz – nie płacisz”.
[/icon_list]
  • Please prove you are human by selecting the tree.
Call Now Button