[flag bg=”#31a9de”] 1. Zleć sprawę ekspertom [/flag]   [flag bg=”#31a9de”] 2. Zgłoś wypadek na Policji [/flag]   [flag bg=”#31a9de”] 3. Skorzystaj z pomocy lekarskiej [/flag]

Wypadek motocyklowy w Anglii

– ZALECENIA –

Wypadek motocyklowy w Anglii

W przypadku wystąpienia wypadku motocyklowego w UK (Anglii) należy:

[dropcap1]1 [/dropcap1] Kontakt z polską grupą ekspertów. Wizyta u swojego lekarza rodzinnego GP lub w szpitalu na oddziale intensywnej opieki lekarskiej (Accident and Emergency)  jest wskazana nawet dla upewnienia się i wyłapania ewentualnych powikłań przez personel medyczny. Często symptomy związane z wypadkiem mogą wystąpić nieco później.

 

[warning_box title=”Ważme”] W sytuacji krytycznej NALEŻY niezwłocznie zadzwonić pod numer 999 lub 112 (połączenia bezpłatne z telefonu komórkowego). [/warning_box]

 

[dropcap1]2 [/dropcap1] Kontakt z Policją w przypadku gdy ktoś doznał jakichkolwiek obrażeń. Procedura obowiązująca przy wypadku motocyklowym w Anglii, różni się kilkoma elementami od procedury związanej z wypadkami drogowymi w Polsce. Jednym z tych elementów jest kontakt z Policją, który jeśli doszło do niegroźnego wypadku lub stłuczki na terenie Anglii, nie jest konieczny.

[dropcap1]3 [/dropcap1] Skorzystać z pomocy lekarskiej nawet w przypadku powierzchownych lub braku widocznych obrażeń.  Wskazany jest również niezwłoczny kontakt z naszym zespołem. Nasz zespół dysponuje szeregiem specjalistów z różnych dziedzin związanych z wypadkami oraz odszkodowaniami za nie, którzy doradzą oraz załatwią wszelkie formalności.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości szczególnie zalecany jest kontakt z firmą taką jak Optimal Claim, specjalizującą się w sprawach odszkodowań i wypadków drogowych. Firma Optimal Claim udzieli niezbędnych porad jak również zajmie się kompleksową obsługą sprawy, także w języku polskim i co ważne działając w najlepszym interesie swojego klienta.

Dodatkowo procedura z jaką zgłasza się wypadek motocyklowy w Anglii różni się od polskiej tym, iż o winie i o odpowiedzialności za incydent orzeka tutaj zakład ubezpieczeniowy w porozumieniu z firmą prawniczą prowadzącą sprawę. W związku z tym firmę, która będzie nas reprezentować trzeba wybrać z rozwagą i nie pozostawiać tego przypadkowi. Uk-odszkodowania.com posiada wieloletnie doświadczenie oraz bardzo doświadczony personel, dodatkowo nasza firma “uk-odszkodowania.com” należy do grupy Optimal Claim która jest regulowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości co potwierdza rzetelność naszej firmy.

W związku z faktem, iż gdy zdarzy się drobna stłuczka w UK nie ma obowiązku informowania Policji, niezwykle istotne jest aby na miejscu wypadku wymienić się danymi z drugim uczestnikiem zajścia, które później będą potrzebne do prowadzenia sprawy. Pomocna może się okazać forma oświadczenia wypadku drogowego, którą zawsze powinniśmy mieć ze sobą.

[info_box title=”INFORMACJA”] Drobne stłuczenia, bóle mięśniowe czy zadrapania również kwalifikują się do wypłaty odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. [/info_box]

Wypadek motocyklowy w Anglii

– ZGŁASZANIE WYPADKU –

W celu uzyskania odszkodowania dla tego rodzaju wypadku zalecane jest zgłoszenie się do szpitala lub lekarza rodzinnego (GP) niezwłocznie po zdarzeniu i poinformowanie o przebiegu całego wypadku ze wskazaniem symptomów.

[flag bg=”#31a9de”] Informacja [/flag]   W przypadku ubiegania się o odszkodowanie za wypadek motocyklowy w Anglii należy skontaktować się ze specjalistami z firmy Optimal Claim, którzy będą nas w tym postępowaniu reprezentować, bowiem załatwianie wszystkich formalności na własna rękę może napotykać na pewne trudności. Przy sprawach o odszkodowanie zaleca się skonsultować każdy wypadek z ekspertami, którzy doradzą jak i wyjaśnią procedury oraz poszczególne kroki a także zajmą się za nas koniecznymi formalnościami.

[flag bg=”#31a9de”] Informacja [/flag]   Jeśli jako kierowca, pasażer rowerzystą, motocyklista lub pieszy miałeś wypadek drogowy w Anglii, możesz się ubiegać o odszkodowanie. Wystarczy skontaktować się z działem odszkodowań powypadkowych w firmie Optimal Claim, a grupa doświadczonych polskich ekspertów współpracujących z najlepszymi angielskimi prawnikami pomoże Ci wywalczyć najwyższe odszkodowanie za Twój wypadek motocyklowy.[divider]

Kliknij na poniższy link aby zgłosić:

[button_small color=”white” url=”http://optimalclaim.co.uk/zglos-wypadek/1″] Zgłoś wypadek motocyklowy[/button_small]

  • Please prove you are human by selecting the tree.
Call Now Button