1. Zleć sprawę ekspertom    2. Zgłoś wypadek na Policji   3. Skorzystaj z pomocy lekarskiej

Wypadek motocyklowy w Anglii

– ZALECENIA –

Wypadek motocyklowy w Anglii

W przypadku wystąpienia wypadku motocyklowego w UK (Anglii) należy:

1 Kontakt z polską grupą ekspertów. Wizyta u swojego lekarza rodzinnego GP lub w szpitalu na oddziale intensywnej opieki lekarskiej (Accident and Emergency)  jest wskazana nawet dla upewnienia się i wyłapania ewentualnych powikłań przez personel medyczny. Często symptomy związane z wypadkiem mogą wystąpić nieco później.

 

 W sytuacji krytycznej NALEŻY niezwłocznie zadzwonić pod numer 999 lub 112 (połączenia bezpłatne z telefonu komórkowego).

Close

 

2 Kontakt z Policją w przypadku gdy ktoś doznał jakichkolwiek obrażeń. Procedura obowiązująca przy wypadku motocyklowym w Anglii, różni się kilkoma elementami od procedury związanej z wypadkami drogowymi w Polsce. Jednym z tych elementów jest kontakt z Policją, który jeśli doszło do niegroźnego wypadku lub stłuczki na terenie Anglii, nie jest konieczny.

3 Skorzystać z pomocy lekarskiej nawet w przypadku powierzchownych lub braku widocznych obrażeń.  Wskazany jest również niezwłoczny kontakt z naszym zespołem. Nasz zespół dysponuje szeregiem specjalistów z różnych dziedzin związanych z wypadkami oraz odszkodowaniami za nie, którzy doradzą oraz załatwią wszelkie formalności.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości szczególnie zalecany jest kontakt z firmą taką jak Optimal Claim, specjalizującą się w sprawach odszkodowań i wypadków drogowych. Firma Optimal Claim udzieli niezbędnych porad jak również zajmie się kompleksową obsługą sprawy, także w języku polskim i co ważne działając w najlepszym interesie swojego klienta.

Dodatkowo procedura z jaką zgłasza się wypadek motocyklowy w Anglii różni się od polskiej tym, iż o winie i o odpowiedzialności za incydent orzeka tutaj zakład ubezpieczeniowy w porozumieniu z firmą prawniczą prowadzącą sprawę. W związku z tym firmę, która będzie nas reprezentować trzeba wybrać z rozwagą i nie pozostawiać tego przypadkowi. Uk-odszkodowania.com posiada wieloletnie doświadczenie oraz bardzo doświadczony personel, dodatkowo nasza firma “uk-odszkodowania.com” należy do grupy Optimal Claim która jest regulowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości co potwierdza rzetelność naszej firmy.

W związku z faktem, iż gdy zdarzy się drobna stłuczka w UK nie ma obowiązku informowania Policji, niezwykle istotne jest aby na miejscu wypadku wymienić się danymi z drugim uczestnikiem zajścia, które później będą potrzebne do prowadzenia sprawy. Pomocna może się okazać forma oświadczenia wypadku drogowego, którą zawsze powinniśmy mieć ze sobą.

 Drobne stłuczenia, bóle mięśniowe czy zadrapania również kwalifikują się do wypłaty odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu.

Close

Wypadek motocyklowy w Anglii

– ZGŁASZANIE WYPADKU –

W celu uzyskania odszkodowania dla tego rodzaju wypadku zalecane jest zgłoszenie się do szpitala lub lekarza rodzinnego (GP) niezwłocznie po zdarzeniu i poinformowanie o przebiegu całego wypadku ze wskazaniem symptomów.

Informacja    W przypadku ubiegania się o odszkodowanie za wypadek motocyklowy w Anglii należy skontaktować się ze specjalistami z firmy Optimal Claim, którzy będą nas w tym postępowaniu reprezentować, bowiem załatwianie wszystkich formalności na własna rękę może napotykać na pewne trudności. Przy sprawach o odszkodowanie zaleca się skonsultować każdy wypadek z ekspertami, którzy doradzą jak i wyjaśnią procedury oraz poszczególne kroki a także zajmą się za nas koniecznymi formalnościami.

Informacja    Jeśli jako kierowca, pasażer rowerzystą, motocyklista lub pieszy miałeś wypadek drogowy w Anglii, możesz się ubiegać o odszkodowanie. Wystarczy skontaktować się z działem odszkodowań powypadkowych w firmie Optimal Claim, a grupa doświadczonych polskich ekspertów współpracujących z najlepszymi angielskimi prawnikami pomoże Ci wywalczyć najwyższe odszkodowanie za Twój wypadek motocyklowy.

Kliknij na poniższy link aby zgłosić:

Zgłoś wypadek motocyklowy

Call Now Button