Odszkodowanie za napad / pobicie w Anglii

Odszkodowania UK

Napad lub pobicie w Anglii
Okres zgłaszania pobicia lub napadu w Anglii to 2 lata od zaistnienia wypadku.


Gdy omawialiśmy pobicie w Anglii oraz napady kryminalne wspomnieliśmy o organizacji rządowej – Cryminal Injuries Compensation Authority (CICA). Dopuszcza ona okres do 2 lat od zaistnienia wypadku dla wszystkich starających się o odszkodowania za urazy powstałe w wyniku pobicia lub napadu na terenie Wielkiej Brytanii.

Tak jak organizacja ta może przyznać, tak może i odmówić odszkodowania za wspomniane wypadki. Dlatego należy wspomnieć iż za nasze starania nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami gdy nie uda się uzyskać odszkodowania.

  [divider]

Odmowa wypłaty odszkodowania

Wysokości odszkodowania za pobicie czy też napad nie można jednoznacznie określić w początkowej fazie sprawy. Może się ono różnić w zależności od wielu czynników i dlatego staramy się omawiać tą kwestię wyłącznie wtedy, gdy sprawa o pobicie w UK zostanie pozytywnie rozpatrzona.

 

Jak zgłosić pobicie lub napad w UK?

Odszkodowanie za pobicie w Anglii można uzyskać zgłaszając swój wypadek naszemu zespołowi. Pobicie, napad czy inny wypadek w UK mogą Państwo zgłosić pod numerem telefonu 01772 870 035 (Pn-Pt 9-17:00) lub w nagłych przypadkach korzystając z całodobowego numeru 07546 785 771. Pragniemy wspomnieć, że oferujemy pomoc także w języku polskim.

Należy pamiętać, że wypadki w Wielkiej Brytanii można zgłaszać i starać się o odszkodowanie będąc również w Polsce.

Pobicie lub napad jak wszystkie wypadki kryminalne należy również jak najszybciej zgłosić Policji. Jest to jednym z głównych wymagań dla starających się o odszkodowanie w Anglii, przede wszystkim przy pobiciach i napadach.

W razie gdy nie uda się uzyskać odszkodowania za pobicie w UK nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami.

[button_small color=”white” url=”http://optimalclaim.co.uk/zglos-wypadek/4″] Zgłoś pobicie lub napad w UK [/button_small]

  • Please prove you are human by selecting the cup.
Call Now Button