Odszkodowanie za napad / pobicie w Anglii

Odszkodowania UK

Napad lub pobicie w Anglii

Okres zgłaszania pobicia lub napadu w Anglii to 2 lata od zaistnienia wypadku.


Gdy omawialiśmy pobicie w Anglii oraz napady kryminalne wspomnieliśmy o organizacji rządowej – Cryminal Injuries Compensation Authority (CICA). Dopuszcza ona okres do 2 lat od zaistnienia wypadku dla wszystkich starających się o odszkodowania za urazy powstałe w wyniku pobicia lub napadu na terenie Wielkiej Brytanii.

Tak jak organizacja ta może przyznać, tak może i odmówić odszkodowania za wspomniane wypadki. Dlatego należy wspomnieć iż za nasze starania nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami gdy nie uda się uzyskać odszkodowania.

 

Odmowa wypłaty odszkodowania

Wysokości odszkodowania za pobicie czy też napad nie można jednoznacznie określić w początkowej fazie sprawy. Może się ono różnić w zależności od wielu czynników i dlatego staramy się omawiać tą kwestię wyłącznie wtedy, gdy sprawa o pobicie w UK zostanie pozytywnie rozpatrzona.

 

Jak zgłosić pobicie lub napad w UK?

Odszkodowanie za pobicie w Anglii można uzyskać zgłaszając swój wypadek naszemu zespołowi. Pobicie, napad czy inny wypadek w UK mogą Państwo zgłosić pod numerem telefonu 01772 870 035 (Pn-Pt 9-17:00) lub w nagłych przypadkach korzystając z całodobowego numeru 07546 785 771. Pragniemy wspomnieć, że oferujemy pomoc także w języku polskim.

Należy pamiętać, że wypadki w Wielkiej Brytanii można zgłaszać i starać się o odszkodowanie będąc również w Polsce.

Pobicie lub napad jak wszystkie wypadki kryminalne należy również jak najszybciej zgłosić Policji. Jest to jednym z głównych wymagań dla starających się o odszkodowanie w Anglii, przede wszystkim przy pobiciach i napadach.

W razie gdy nie uda się uzyskać odszkodowania za pobicie w UK nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami.

Zgłoś pobicie lub napad w UK

Call Now Button